Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Lista produktów producenta: Bermbach Handcrafted

Bermbach, to młoda, rodzinna manufaktura z siedzibą we Frankfurcie, która spełnia życzenia najbardziej wymagających rodziców, szukających czegoś oryginalnego. Ponadczasowo piękne kształty wykonane z najwyższej jakości naturalnych materiałów powracają w nowej odsłonie do sypialni i pokoi dziecięcych. Jakość przetwarzania, zrównoważony rozwój i wykorzystanie ekologicznych materiałów są równie ważne, jak ich wymagania estetyczne. W Indonezji- ojczyźnie rattanu, rodzina ta znalazła w końcu doświadczonego partnera, którego produkcja spełniła ich wysokie wymagania jakościowe.


Rattan sprawdzony, naturalny materiał, jest uzyskiwany z trwałej uprawy w Indonezji. Stosowanie rattanu pochodzącego z wyschniętych pnączy palm, które rosną niezwykle szybko, stanowi zrównoważoną alternatywę dla wycinania wartościowych drzew, w ten sposób pomagając chronić lasy tropikalne w Indonezji.


Wyrafinowane wyroby z wikliny powstają z suszonych wąsów rattanu, które splecione są ze sobą garbowaną skórą. Niepozorne śruby łączą cienką drewnianą podłogę z delikatną, ale niewiarygodnie stabilną metalową ramą. Małe, olejowane, dębowe nogi zapewniają swoją gładkością, delikatny kontakt z podłogą. Łóżka Bermbach są następnie wyściełane szytymi na miarę akcesoriami z certyfikowanej bawełny organicznej najwyższej jakości. Swoją ofertę poszerzyli o przewijak FRIDA wykonany w 100% z naturalnych wodorostów. Ten naturalny i ekologiczny pomocnik do przewijania niemowląt, jest splatany ręcznie i jest równie elastyczny, jak stabilny.  Produkty marki Bermbach wytwarzane są ręcznie, a ich niebanalne wzornictwo, zostało wielokrotnie nagradzane min. przez miesięcznik Vogue.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart