DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Lista produktów producenta: STOKKE

Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów
STOKKE

Stokke zawsze stawia dzieci na pierwszym miejscu. Ich produkty mają na celu wzmocnienie więzi między rodzicem a dzieckiem w pierwszych ważnych tygodniach, miesiącach i latach. Firma została założona w Norwegii w 1932 r. i oferuje wysokiej jakości meble dziecięce, krzesełka do karmienia oraz wózki. Dla firmy Stokke ważne jest, aby dziecko zawsze znajdowało się jak najbliżej swoich rodziców i aby mogło się to zdarzyć w środowisku, w którym jest bezpieczne i w którym mają swobodę nauki i rozwoju. Produkty są innowacyjne i trwałe oraz zapewniają inteligentne rozwiązania dla Twoich potrzeb!


Stokke® Sleepi to ewoluujące łóżko, które rośnie wraz z dzieckiem od narodzin do około 10 lat. Rozszerza się w celu dostosowania do zmieniających się potrzeb i rozmiarów rosnącego dziecka, zachowując jednocześnie komfortową znajomość jego charakterystycznego owalnego kształtu. Łóżeczko możemy swobodnie dostawić do naszego łóżka w sypialni lub śmiało przestawić ponieważ w zestawie są kółka. Zdecydowanie jest to nasz bestseller!


W swojej ofercie posiadamy również wysokiej jakości kolekcję tekstyliów, dodatków które skradły serca rodziców na całym świecie. Pojemna komoda, funkcjonalny przewijak, śliczny delikatny baldachim wszystkie te produkty kupisz w naszym salonie.


Flexi Bath - to składana wanienka dla dzieci, która dedykowana jest od urodzenia do czterech lat.


Zdecydowanie dużym atutem tego produktu jest wielkość wanienki, konstrukcja ułatwia przechowywanie i użytkowanie. Wanienkę możemy zabrać ze sobą dosłownie wszędzie i może być zawsze pod ręką w domu lub na wakacjach. Dla jeszcze większej wygody użytkowania wanienki w domu zachęcamy do dokupienia stojaka stokke.


Sprawdź naszą całą ofertę i skompletuj całą wyprawkę!


Zawsze blisko, zawsze razem, zawsze rośnie, zawsze Stokke!

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart