Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta: Zazu

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Zazu

Zazu Kids zapewnia spokojny sen


ZAZU to holenderska firma projektująca zabawki, które pomogą dzieciom lepiej spać. Produkty Zazu nie tylko pomagają w spokojnym, bezpiecznym śnie, ale także bardzo ładnie wyglądają. Po zakupie produktu Zazu z pewnością zostaniesz fanem dzięki doskonałej jakości oraz przemyślanemu projektowi i wzornictwu. 


Lampka nocka FAY REX OTIS na ścianę z automatycznym wyłącznikiem to nasz bestseller! Obsługiwana jest za pomocą gestów ręki, dzięki umieszczonemu czujnikowi ruchu. Dodatkowym atutem jest wbudowana regulacja światła, która umożliwi przygotowanie maluszka do snu.


Zazu Coco Koala może być nowym przyjacielem każdego malucha! Ta słodka, miękka koala pociesza malucha i zapewnia szybciutkie zasypianie. Przytulanka posiada trzy kojące melodie i piękne dźwięki np. bicie serca, wodospad. Słodka koala sprytnie uspokoi każde dziecko, gdy płacze, ponieważ wtedy Coco automatycznie się włącza. 


Każdy maluch może korzystać z produktów holenderskiej marki na swój sposób, jeden ma trudności z zasypianiem, drugi może bać się ciemności… dlatego zazu oferuję różnego rodzaju produkty, które pomagają w spokojnym śnie. Praktyczny trener snu, kojąca lampka nocna, urocza pozytywka z delikatnymi dźwiękami i biciem serca - sprawią, że Twój maluch nie będzie bał się ciemności i pomogą w spokojnym śnie.

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart