DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

Informacja

Nowe produkty

Promocje

zawieszki 

Jest 39 produktów.
Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów
zawieszki

Może się wydawać, że noworodki nie robią nic poza jedzeniem i spaniem przez pierwsze kilka miesięcy życia - ale aktywnie uczą się wszystkiego o otaczającym ich świecie, używając pięciu zmysłów. Już teraz ćwiczysz te zmysły za każdym razem, gdy ty i twoje dziecko wchodzicie w interakcję, ale niektóre zabawki są zaprojektowane tak, aby zapewnić dziecku dodatkowe doznania. Czy potrzebna jest zawieszka do łóżeczkaZawieszki to nie tylko ciekawy element wystroju pokoju dziecięcego - mogą być korzystne dla dziecka. W pierwszych miesiącach życia dzieci przyciągają odważne i kontrastujące kolory, które sprawiają, że zawieszki są idealne do ich rozwoju wzrokowego.

Jakie są rodzaje zawieszek? Zawieszki są dostępne w trzech podstawowych wersjach: przyczepiają się do łóżeczka dziecka, przyczepiają do fotelika samochodowego lub wózka dziecięcego lub zwisają z sufitu. Podczas gdy ładne pastelowe zawieszki mogą przyciągnąć Twoją uwagę, dzieci wolą czarno-białe przez pierwsze sześć tygodni, a następnie inne jasne kolory. Wzory, które są odważne z ostrymi kontrastami, najlepiej zwracają uwagę dzieci. Wiele z nich ma muzykę, która stymuluje słuch dziecka, a niektóre wyświetlają światła, aby pocieszyć dziecko w nocy. Przed zawieszeniem zabawki sprawdź, czy wszystkie jej części są dobrze zamocowane i nie ma żadnych luźnych elementów, które mogłyby spaść na dziecko. 

Znajdziesz tutaj łatwe do chwytania i trzymania zawieszki dla małych rączek. Dzięki drewnianemu lub plastikowemu klipsowi zabawkę śmiało można zawiesić na poręczy łóżeczka tak aby Twoja pociecha mogła się nią bawić. Urocza zawieszka z mnóstwem zwierzątek umili każdą podróż czy szybki spacer. W naszej ofercie dostępne są również elastyczne zawieszki do wózka, które posiadają uniwersalne uchwyty do przymocowania.

Niektóre zawieszki delikatne grzechoczą, lub posiadają kojący dla słuchu dźwięk, który stymuluje zmysły malucha - wzroku, dotyku i słuchu. Zawieszki wykonane zostały z najwyżej jakości materiałów i są całkowicie bezpieczne dla dziecka. 

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart