DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Lista produktów producenta: Tiny Love

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Tiny Love

Marka Tiny Love należy do Shilav Group, wiodącej sieci salonów z artykułami dziecięcymi i zabawkami, której właścicielami są Isaac i Shosi Oren. Siedziba marki znajduje się w Izraelu, gdzie powstają projekty akcesorii dla niemowląt. Firma ma amerykańską filię „Tiny Love, Inc.” z siedzibą w Nowym Jorku. Tak jak dzieci rosną i rozwijają się, tak samo rodzice ewoluują i zmieniają się.

Produkty Tiny Love są najwyższej jakości i mają na celu pomóc rodzicom w spełnieniu najważniejszej roli, jaką odgrywają w życiu dziecka. Firma składa się z rodziców, którzy czerpią przyjemność z praktycznego doświadczenia, które pozwala im naprawdę zrozumieć potrzeby rodziców i ich dzieci. Wśród produktów marki znajdziesz innowacyjne Karuzele i flagową linię mat edukacyjnych Gymini.

Tiny Love jest dumnym wynalazcą Gymini Activity Mat (Gimnastyki dla bobasa z pałąkami), która od tego czasu stała się wiodącym produktem w branży produktów dla niemowląt. Pierwsza mata Gymini powstała w 1993 roku, a karuzela w 2002 roku. Każdy z produktów jest zaprojektowany tak, aby zaspokajać potrzeby zarówno rodziców, jak i dzieci, stymulując zmysły i pomagając cieszyć się czasem spędzanym wspólnie.

Celem Tiny love jest zachęcanie dziecka do rozwoju poprzez zabawę, przyjemnie spędzony czas ze stymulującymi, funkcjonalnymi i ciekawymi zabawkami.

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart