Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Lista produktów producenta: BIBS

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
BIBS

Firma została założona w 1970 roku i jest wiodącym duńskim producentem smoczków i innych artykułów dla dzieci. W 2015 roku zyskała nowego właściciela, który ponownie wprowadził serię BIBS w nowy ekscytujący design, koncentrując się na jakości, obecnych trendach i wzornictwie na najwyższym poziomie. Klasyczny i stylowy smoczek został bardzo dobrze przyjęty na całym świecie. Ten kultowy smoczek jest nie tylko najgorętszym akcesorium dla mam, ale także pozycją zalecaną przez szpitale i położne.


Te w 100% naturalne smoczki są najwyższej jakości, zaprojektowane i wyprodukowane w Danii. W 100% wolny od BPA, PVC i ftalanów.


Smoczek w kształcie wiśni został zaprojektowany w celu odtworzenia kształtu piersi, wyprodukowany z naturalnego kauczuku, uwielbiany zarówno przez mamy, jak i niemowlęta od ponad czterdziestu lat. Pozwala dziecku uspokoić się, wykonując instynktowny instynkt ssania w najbardziej naturalny sposób, naśladując zarówno kształt, jak i miękki materiał piersi matki . Tarcza wykonana jest z polipropylenu, który jest wytrzymałym i lekkim tworzywem sztucznym. Jest ona delikatnie zakrzywiona na zewnątrz, aby zapobiec podrażnieniom skóry wokół ust maluszka. Jest wyposażony w otwory wentylacyjne i delikatny uchwyt.


W LULU Warszawa znajdziesz każdy kolor w każdym rozmiarze.

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart