Od 16.08.22 do 19.08 sklep stacjonarny czynny do godziny 18

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Lista produktów producenta: Moonie

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Moonie

MOONIE jest rodzinną firmą która od początku do końca sama zaprojektowała każdy produkt starając się żeby był taki, który chcieliby kupić.
Celem ich było stworzenie zabawki szumiącej, która uspokaja i usypia dzieci przyjemnymi szumami nagranymi w naturalnym środowisku, a skuteczność dźwięków przetestowali na tysiącach dzieci.
Uspokajające dźwięki zostały dobrane na podstawie badań pediatrycznych.
W ten oto sposób powstał Moonie.
MOONIE, jako jedyna zabawka szumiąca, ma wbudowaną lampkę nocną, która pozwala na nocną pielęgnację dziecka bez dodatkowego oświetlenia. Starszym dzieciom, delikatne światło pomaga przezwyciężyć lęk przed ciemnością.
MOONIE, jako jedyna zabawka szumiąca, jest ładowana przez kabelek USB (dołączony do zabawki) i nie wymaga kupowania dodatkowych baterii ani akumulatorków.
MOONIE, jako jedyna zabawka szumiąca, posiada najwyższej jakości naturalne szumy, nie generowane komputerowo. Dźwięk bijącego serca i wód płodowych to prawdziwe nagranie, a nie komputerowa imitacja dźwięku.
Ważne było dla autorów MOONIE, żeby był produktem nie tylko dla noworodków, ale stanowił też wspaniałego kompana dla starszych dzieci, jest idealny do przytulania i zostaje przyjacielem na lata.
Delikatne szumy MOONIE przypominają dziecku warunki z brzucha mamy, tym samym zapewniają spokojny sen maskując dźwięki z otoczenia od pierwszego dnia życia.
Dodatkowo posiada wbudowany, inteligentny czujnik płaczu, który uruchamia szum, gdy dziecko zacznie płakać. Świecący brzuszek umożliwia nocną pielęgnację bez dodatkowego oświetlenia, może być lampką nocną bez emitowania dźwięku.
Kolorowy, świecący brzuszek zapewnia starszym dzieciom doskonałą zabawę. Zabawki produkowane są w Polsc

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart