łóżeczka dostawne 

Jest 22 produktów.
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
łóżeczka dostawne

Łóżeczka dostawne

Łóżeczko dostawne lub kołyska dla noworodka to jeden ze sposobów na trzymanie dziecka blisko siebie w nocy. Od 2016 r. zalecenia dotyczące bezpiecznego snu mówią nam, abyśmy trzymali dzieci w tym samym pokoju co rodzice przez pierwsze 6 miesięcy, aby zmniejszyć ryzyko SIDS. Ale chociaż Twoje dziecko powinno znajdować się w tym samym pokoju, organizacje zajmujące się bezpiecznym snem nie zalecają spania w tym samym łóżku, co rodzice. Właśnie dlatego łóżeczko dostawne lub kołyska dla dziecka stają się interesującymi opcjami dla świeżo upieczonych rodziców. Produkty te zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić dziecku spanie tuż obok łóżka rodziców, a nawet w nim, przy jednoczesnym zachowaniu oddzielnej przestrzeni do spania dla dziecka.

Idealnie sprawdzi się dla rodziców którzy chcą przyzwyczaić maluszka do zasypiania w swoim łóżeczku jak również chcą mieć bardzo blisko swoją pociechę. Spanie blisko dziecka buduje więź i wzmacnia poczucie bezpieczeństwa maluszka, który przez cały czas czuje obecność i zapach rodzica.  Gdy maluszek budzi się na karmienie, wystarczy delikatnie go przysunąć do siebie – nie trzeba wstawać! Ponadto, przez cały czas jesteśmy na wyciągnięcie ręki i nie musimy się obawiać o bezpieczeństwo naszej pociechy. Łóżeczko dostawne to również idealne rozwiązanie dla małych przestrzeni, wyjątkowo mobilne i praktyczne! Kupując łóżeczko dostawne mamy sporo czasu żeby zaplanować pokój dla dziecka.

Dostawki dla noworodków Chicco i inne

Łóżeczka do spania dla noworodków są specjalnie zaprojektowane, aby umożliwić Tobie i Twojemu dziecku spanie obok siebie, bez konieczności dzielenia tego samego łóżka. Łóżeczka te można przymocować bezpośrednio do łóżka mamy i taty, zapewniając każdemu więcej miejsca. Nie będziesz już musiała wstawać, aby karmić piersią, przytulać i dodawać dziecku otuchy. Wystarczy odwrócić się na otwartą stronę łóżeczka, nie wychodząc z łóżka. Pomoże to Tobie i Twojemu dziecku w lepszym i bardziej spokojnym śnie. Twój noworodek jest blisko mamy i taty, ale wciąż ma swoją własną przestrzeń. Świadomość, że Twoje dziecko jest blisko i jest bezpieczne przed przegrzaniem, brak wystarczającej ilości miejsca lub budzenie się poprzez ruch materaca pomoże Ci być spokojniejszym i łatwiej spać. Łóżeczka przyłóżkowe są odpowiednie dla noworodków i niemowląt do około 6 miesiąca życia, w zależności od wielkości dziecka. Większość modeli dostawek można regulować w różnych pozycjach wysokości, a niektóre można nawet złożyć i używać jako torby podróżnej. Łóżeczka dostawne mogą służyć jako przewijak, niektóre modele nawet jako gondola lub łóżeczko dziecięce. Niektóre modele są tak wyrafinowane, że można je nawet przekształcić w ławkę, krzesełko do karmienia, biurko lub kojec. Znajdziesz u nas dostawki: Chicco model Next to Me Magic oraz Chicco Next to me Air, kosz mojżeszowy od Shnuggle, Baby Bjorn Harmony i STOKKE Sleepi Mini


Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart