DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

Informacja

Nowe produkty

przewijaki 

Jest 26 produktów.
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
przewijaki

Niezbędne akcesorium- przewiak niemowlęcy

Znajdziesz go na każdej liście niezbędnych produktów w wyprawce. Przewijaki niemowlęce przydatne są w pierwszych miesiącach życia maluszka, wygodny, bezpieczny. Przewijaki lub stoły do ​​zmiany są lekkie i mobilne - i można je łatwo przenosić w pokoju dziecięcym lub w domu. Idealnie się sprawuję przy codziennej pielęgnacji niemowlaka. 

Przewiajk mobilny łatwy w uzyciu

Mamy w ofercie przenośne przewijaki, utwardzane deseczką, dzięki ktrórej możesz na czas przewijania malucha ulokować go na łóżeczku czy każdej innej powierzchni. Często też kupowane do położenia na komodzie, dzięki czemu mamy optymalne miejsca do przewijania ze wszystkim co może być potrzebne zaraz od ręką. Można go położyć na łóżku czy kanapie. Jest także poręczny przy podróżach czy dł€ższej wizycie u dziadków. Przewijaki są w standardowejszerokości 50cm, w dwóch rozmiarach długości 70cm- najpopularniejszy- pasujący do standardowych komód dziecięcych i jako nakładka na łózeczka 120cm x 60cm i drugi dłuższ przewijak 50 x 80 cm pasujący do łóżek dziecięcych 140 x 70cm.

Półko przewijak idealny stół do przewijania

Często też kupowane są bardziej stacjonarne, zazwyczaj mają swoje miejsce w pokoju dziecka lub w łazience. Półko przewijaki mają pólki do przechowywania produktów, takich jak pieluchy, kremy, ściereczki i ręczniki, poniżej poziomu przewijania, Są lekkie i dość łatwo można zmieniać ich miejsce w domu. Polecamy półko przewijaki Emma od polskiejfirmy Klupś, tutaj do wyboru jeden model w kolorze białym lub szarym lub stolik do przewijania szwedzkiej firmy STOKKE, pięknie wykończony w owalnym kształcie pasującym do ich łóżeczek SLeepi-także w dwóch kolorach-białym lub naturalnym kolorze drewna bukowego. 

Co na przewijak- prześcieradło, pileuszka, otulacz

Do wszystkich przewijaków polecamy szybko zdejmowane do prania, miękkie naturalne prześcieradełka, ze specjalnie wyprofilowanymi, podniesionymi boczkami. Szerokość standardowa 50cm, dłuość przewijaka pasuje na łóżeczka 120x60cm lub 140x70cm- odpowiedno 70cm lub 80cm.

Gdy dokonujesz wielu zmian pieluch w ciągu dnia, dedykowana przewijak na wygodnej wysokości może mieć duży wpływ na ułatwienie sobie życia.

W naszej ofercie znajdziecie przewijaki na łóżko jak i na komodę w skandynawskich wzorach i kolorach.

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart