Od 16.08.22 do 19.08 sklep stacjonarny czynny do godziny 18

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Lista produktów producenta: Matchstick Monkey

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Matchstick Monkey

Ząbkowanie? Już na samą myśl świeżo upieczeni rodzice denerwują się, że nie będą potrafili złagodzić procesu ząbkowania.


Oczywiście jest to trudny czas dla dziecka, które w tym okresie może być płaczliwe i grymaśne.

Firma Matchstick Monkey założona w 2016 r. przez młodą mamę, która sama długo nie mogła znaleźć idealnego gryzaka dla swojej córki, postanowiła zaprojektować taki gryzak, który będzie najlepszy dla jej dziecka.

Silikonowy gryzak Matchstick Monkey w kształcie małpki, został wykonany z wysokiej jakości miękkiego i bezpiecznego silikonu. Uspokajający i zabawny towarzysz w bolesnym ząbkowaniu, który rozwija zdolności motoryczne i emocjonalne dziecka poprzez jego zabawną twarz i wesołe kolory. Małpka z tyłu główki posiada wbudowaną szczoteczkę, która idealnie sprawdza się podczas masażu dziąseł, można również zaaplikować kojący żel, który przynosi ulgę ząbkującemu dziecku. Ergonomiczny kształt małpki pozwala na wygodne chwytanie, gryzak jest hipoalergiczny, wolny od BPA.

Marka zdobyła wiele nagród, w tym nagrody Mother & Baby Awards w 2019 i 2020 roku! Matchstick Monkey okazał się niezwykle popularny w naszym sklepieGryzak jest ładnie zapakowany więc może być też idealnym pomysłem na prezent.
Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart