DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta: Shnuggle

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Shnuggle

Pomysłowe produkty niemowlęce dla nowoczesnych rodziców


Założycielami firmy jest małżeństwo Sinead i Adam Murphy, które w roku powitało swoje pierwsze dziecko na świat. Niestety musieli się zmierzyć z jego poważnymi chorobami i miesiącami w szpitalach. Ich inspiracja pochodzi z bycia rodzicami i doświadczania wszystkich tych „pierwszych” momentów, których doświadczają nowi rodzice z dzieckiem. Shnuggle narodził się w celu projektowania produktów, które ułatwiają życie rodzicom i są bezpieczniejsze dla dzieci i zapewniają im niezbędną opiekęW 2009 roku wprowadzili na rynek pierwszy hipoalergiczny kosz bez wiklinyW odróżnieniu od tradycyjnych koszy wykonanych z wikliny, kosz Mojżesza Shnuggle Dreamy nie skrzypiał, był stabilny i bardzo łatwy do utrzymania w najwyższej czystości. Wentylowana podłoga zapewniała maluchowi świetną cyrkulację powietrza, zapobiegając przegrzaniu się dziecka, 


Wizją Shnuggle zostało: „aby życie było łatwiejsze i bezpieczniejsze dla rosnących rodzin”.


Obecnie wysyłają swoje innowacyjne produkty do spania i kąpieli do ponad 50 krajów. Ich kluczowy produktem stała się wanienka dla noworodka Shnuggle Bath, została zaprojektowana  tak, aby kąpiel była bezstresowa i przyjemna zarówno dla rodziców, jak i dziecka. Kompaktowy rozmiar oznacza, że woda dłużej pozostaje ciepła, a jej napełnienie nie zajmuje dużo czasu, przy czym potrzeba co najmniej dwóch litrów wody. Unikalnie zaprojektowane dno pomaga podtrzymywać dziecko i zapobiega zsuwaniu się. Oparcie z pianki jest miękkie i ciepłe dla pleców dziecka, a gumowe nóżki zapewniają dodatkową przyczepność. Powstała cała gama akcesoriów do kąpieli, począwszy od stojaka, ręczniki, termometry po bardzo przydatny, znowu świetnie przemyślany i potrzebny lejek do mycia włosów. Kubek posiada wygodną rączkę dla rodzica i specjalnie zaprojektowaną miękką obwódkę, tak aby delikatnie opierał się o kontur główki dziecka, pomagając odciągnąć wodę od wrażliwych małych oczu.


W sprzedaży mamy także łóżeczko dostawne od zera do trzech lat.


Łóżeczko Shnuggle Air Bedside Crib pozwala Tobie i dziecku spać blisko siebie, ale bez dzielenia tego samego łóżka, pomagając zacieśnić więź i dając dziecku poczucie otuchy i komfortu, którego potrzebuje, by mieć Cię blisko siebie. Po sześciu miesiącach przekształcamy je w pełnowymiarowe łózko do trzeciego roku życia.
Obecnie firma Shnuggle dysponuje rosnącą gamą innowacyjnych produktów w zakresie snu, kąpieli i przewijania dziecka z ponad 50 nagrodami konsumenckimi, branżowymi i biznesowymi. Wypróbowane i przetestowane przez rodziców, ich produkty są docenione za swoją innowacyjność i design. Nadal uważnie projektują każdy produkt Shnuggle, słuchając potrzeb rodziców na każdym etapie.

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart