Witaj w świecie LULU. Wiemy, że macierzyństwo to wyjątkowe doświadczenie. Nasze produkty są nie tylko piękne, ale też najwyższej jakości i wysoce funkcjonalne. Z wielką dbałością wyselekcjonowałyśmy najpiękniejsze przedmioty, wierzymy że każdy znajdzie tu coś w swoim guście, począwszy od tradycjonalistów, aż do najbardziej ekscentrycznych rodziców. Jesteśmy również matkami i wszystko, co tu znajdziesz, przeszło najostrzejsze testy.

Oferujemy piękne mebelki skandynawskich firm, jak STOKKE czy Done by Deer. Znajdziesz także pełen wybór pościeli, kokonów, śpiworków do spania, kocyków, przewijaków i innych przydatnych akcesoriów dla Ciebie i Twojego dziecka, a nieprzeciętne i nowoczesne dodatki, takie jak lampki, girlandy, kolorowe maty i poduszki i pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Tworzenie idealnej pierwszej przestrzeni naszego maleństwa powinno być ekscytującym i przyjemnym doświadczeniem. Począwszy od mebelków, aż po najmniejsze detale, chcemy pomóc otoczyć Wasz skarb najpiękniejszymi przedmiotami.

Sklep powstał po przebudowie jednego z pierwszych sklepów z wózkami dla dzieci w Warszawie, otwartego w 1986r, mieści się na al. Solidarności 78. Przejdź do naszego salonu, sprawdź naszą ofertę i spytaj o wszystko, na czym Ci zależy. Odkryj produkty stworzone z myślą o najcenniejszych chwilach z dzieckiem.

Piękne macierzyństwo zaczyna się w LULU.

Informacja COVID

Panujące obostrzenia nie dotyczą naszych sklepów stacjonarnych. Zachowujemy wszelkie środki ostrożności, także możecie się czuć u nas bezpiecznie.

Zapraszamy:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 15:00

LULU Warszawa
Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa


Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart