DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

Katalog

Włączone filtry:
Kolor

Informacja

Nowe produkty

Promocje

projektory 

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
projektory

Uspokajanie się to ważna umiejętność, którą wszyscy musimy opanować, a nauczenie dziecka samodzielnego zasypiania jest niezbędne zarówno dla Ciebie, jak i dla nich. Ciekawe projektory dla niemowląt to doskonałe narzędzie, które nie tylko może pomóc dziecku w nauce samotnego zasypiania, ale może również pomoże maskować inne rozpraszające dźwięki, które mogą nie pozwalać dziecku spać.

Jeżeli chcesz wprowadzić rutynę i zależy Ci aby Twoje dziecko zasypiało o określonych porach idealnym pomysłem będzie zakup projektora. Jest to produkt, który pomaga dzieciom szybciej zasnąć, pomaga uspokoić i zapewnia zajęcie gdy tylko maluch się obudzi

Doskonale wiemy, że większość dzieci nie lubi zasypiać w ciemności, wybierając projektor delikatnie oświetlimy pokoik dziecka oraz powstrzymamy od płaczu. Piękne kolory i obrazki tylko zaciekawią malucha. 

naszej ofercie znajdziecie projektory dziecięce tylko od najlepszych  producentów, które pomogą Twojemu dziecku pobudzić wyobraźnię już od samego urodzenia. Marka Zazu zaprojektowała coś wspaniałego, coś co pokochały już miliony dzieci na świecie – Projektor oceanu, Crab Cody. Produkt pokazuje poruszające się fale i pływające ryby. totalny czad! Ostrzegamy usypia nie tylko tych małych, ale i tych większych również! Dodatkowo krabik posiada trzy melodie: dźwięki oceanu, bicie serduszka oraz kołysankę. Polecamy również projektor gwiazdek - kotka Kiki i Jeżyka Harrego. 

Z kolei marka Skip Hop produkująca świetne akcesoria dla dzieci zaskoczyła nas po raz kolejny świetnym produktem - Projektor sowa z lampką i pozytywką. Ten świetny gadżet może pełnić funkcje lampki podczas nocnej pielęgnacji, projektora oraz odtwarzacza spokojnych kołysanek. Dla noworodków biały szum jest idealny i pomaga w zasypianiu. Mamy także cztery kołysanki do wyboru i uspakajające odgłośy natury. Gwiazdy dają dzieciom coś na co mogą patrzeć, wyglądają bajecznie na sufitach i ścianach dziecięcych pokoików. A dla starszych dzieci mamy muzykę z różnymi ustawieniami głośności i czasowymi.

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart