szumiące
Jeżeli zastanawiasz się czy jest to potrzebny produkt na Twojej liście wyprawkowej to zdecydowanie odpowiadamy, że TAK! 

Szumiące zabawki zostały zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom się wyciszyć, uspokoić i spokojnie zasnąć. Profesjonalna pomoc w usypianiu dziecka dzięki bezpiecznym, naturalnym szumom pomaga zasnąć w znajomych odgłosach. Maluc...
Jeżeli zastanawiasz się czy jest to potrzebny produkt na Twojej liście wyprawkowej to zdecydowanie odpowiadamy, że TAK! 

Szumiące zabawki zostały zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom się wyciszyć, uspokoić i spokojnie zasnąć. Profesjonalna pomoc w usypianiu dziecka dzięki bezpiecznym, naturalnym szumom pomaga zasnąć w znajomych odgłosach. Maluch przez 9 miesięcy będąc jeszcze w Twoim brzuchu słyszał bicie serca lub szum wód płodowych. Wiadomo, że po przyjściu na świat wszystko wydaje się być nowe, nieznane, dlatego wybór zabawki z dźwiękami prenatalnymi wpłynie na dziecko uspokajająco i sprawi, że maluch poczuję się bezpiecznie. O tym jak biały szum wpływa na nasze dziecko, pisaliśmy w artykule na naszym blogu. BIAŁY SZUM DLA DZIECKA - JAK GŁOŚNY POWINIEN BYĆ?
  
W Lulu Warszawa pomożemy wybrać najlepszą szumiącą zabawkę, polecamy produkty które posiadają Cry-Sensor, który automatycznie reaguje na płacz dziecka.

Produkty szumiące marki Whisbear dostępne są w kilku wersjach. Wykonane zostały z najwyżej jakości pluszu oraz otrzymały Pozytywną Opinie Instytutu Matki i Dziecka. Zdecydowanie Szumiący króliś Felek czy szumiący miś Julek będą najnowszym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego. A z czasem najlepszym pluszowym przyjacielem. Szumiący Leniwiec E-zzy został już przetestowany przez miliony dzieci na całym świecie, wpadnij do Lulu Warszawa i sprawdź wszystkie szumiące zabawki i wybierz najlepszą zabawkę dla Twojego dziecka. 
Więcej

szumiące Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart