DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

szumiące 

Jest 21 produktów.
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
szumiące
Jeżeli zastanawiasz się czy jest to potrzebny produkt na Twojej liście wyprawkowej to zdecydowanie odpowiadamy, że TAK! 

Szumiące zabawki zostały zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom się wyciszyć, uspokoić i spokojnie zasnąć. Profesjonalna pomoc w usypianiu dziecka dzięki bezpiecznym, naturalnym szumom pomaga zasnąć w znajomych odgłosach. Maluch przez 9 miesięcy będąc jeszcze w Twoim brzuchu słyszał bicie serca lub szum wód płodowych. Wiadomo, że po przyjściu na świat wszystko wydaje się być nowe, nieznane, dlatego wybór zabawki z dźwiękami prenatalnymi wpłynie na dziecko uspokajająco i sprawi, że maluch poczuję się bezpiecznie. O tym jak biały szum wpływa na nasze dziecko, pisaliśmy w artykule na naszym blogu. BIAŁY SZUM DLA DZIECKA - JAK GŁOŚNY POWINIEN BYĆ?
  
W Lulu Warszawa pomożemy wybrać najlepszą szumiącą zabawkę, polecamy produkty które posiadają Cry-Sensor, który automatycznie reaguje na płacz dziecka.

Produkty szumiące marki Whisbear dostępne są w kilku wersjach. Wykonane zostały z najwyżej jakości pluszu oraz otrzymały Pozytywną Opinie Instytutu Matki i Dziecka. Zdecydowanie Szumiący króliś Felek czy szumiący miś Julek będą najnowszym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego. A z czasem najlepszym pluszowym przyjacielem. Szumiący Leniwiec E-zzy został już przetestowany przez miliony dzieci na całym świecie, wpadnij do Lulu Warszawa i sprawdź wszystkie szumiące zabawki i wybierz najlepszą zabawkę dla Twojego dziecka. 
Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart