Od 16.08.22 do 19.08 sklep stacjonarny czynny do godziny 18

książeczki 

Jest 31 produktów.
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
książeczki

Czytanie książek, opowiadanie , spędzanie czasu z dzieckiem w taki sposób niesamowicie  rozwija wyobraźnie dziecka oraz wzmacnia relacje. Dlatego bardzo ważne jest czytanie książek jak najwcześniej. Wiadomo, że roczniak samodzielnie nie będzie czytał książeczki, ale możemy zachęcić do oglądania, dotykania, czy słuchania jak czytają rodzice.  

Książeczki sensoryczne niesamowicie stymulują wzrok, słuch czy dotyk. Taka książeczka to zdecydowanie must-have każdego dziecka. Szeleszczące strony, kontrastowe obrazki zaciekawią nie jednego malucha. Czytanie książek jest magiczną częścią dzieciństwa, dlatego zacznij już dziś! Sprawdź nasza propozycje książeczek i wybierz najlepszą dla Twojego dziecka. W naszym sklepie znajdziesz m.in książeczki marki Jellycat z ciekawymi kontrastowymi ogonkami i mnóstwem ciekawych skarbów w środku. 

Zainteresuj swoje dziecko czytaniem od najmłodszych lat dzięki naszemu wyborowi książek. Książki Jellycat stały się popularne wśród dzieci, które lubią historie o bardzo odważnym lwie, uroczym króliczku i majestatycznym jednorożcu, a także miękką książeczkę o zwierzęcych ogonach, która nigdy nie przestaje rozśmieszać dzieci. Dzięki szerokiej gamie książeczek, jesteśmy pewni, że znajdziesz odpowiednią historię dla swojego dziecka. Zalecamy również sparowanie książki Jellycat z pasującą miękką zabawką, aby poprawić wrażenia.

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart