Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Lista produktów producenta: Meiya & Alvin

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Meiya & Alvin

Koncepcja Meiya&Alvin została stworzona na Sri Lance przez Mano Sheriffa. Marka, która propaguje ekologiczne wartości i zrównoważony rozwój, poprzez gamę zabawek przeznaczonych dla małych dzieci. Meiya&Alvin jest jedną z pierwszych kolekcji zabawek zaprojektowanych z myślą o rozwoju Twojego malucha i promowaniu środowiska.


Znajdziesz tutaj fantastyczne, miękkie zabawki lalki z motywem Meyi i Alvina, które wykonane są z nietoksycznych i naturalnych materiałów, poddanych recyklingowi. Wysokiej jakości kauczuk pochodzi z drzewa Hevea, a ubranko wykonane zostało z 100% naturalnej miękkiej bawełny organicznej. Dzięki temu produkt jest bardzo wyjątkowy i bezpieczny dla dziecka. Gryzaczek został tak zaprojektowany aby był łatwy do uchwycenia przez małe rączki.


Zabawka jest też świetną propozycją na prezent już od narodzin, idealna na pierwsze odwiedziny lub baby shower. Wszystkie produkty są bardzo ładnie zapakowane. Sprawdź naszą kolekcje produktów Meiya & Alvin i spraw komuś super bezpieczny prezent! Szanując nasze środowisko, szanujemy naszą planetę i przygotowujemy ją dla przyszłych pokoleń.

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart