DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

Informacja

Nowe produkty

pozytywki 

Jest 29 produktów.
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
pozytywki

Zdecydowanie pozytywki są nieodłącznym elementem każdej wyprawki. Co raz więcej przyszłych mam decyduję się na zakup małej pozytywki będąc jeszcze w ciąży. Jest to idealny czas aby położyć pozytywkę na brzuszku i puszczać delikatne melodie już na samym początku. Dziecko po urodzeniu rozpozna znajomą melodie i będzie czuło się bezpieczniej w nowym otoczeniu. 

Muzyka niesamowicie rozwija umiejętności motoryczne u dziecka, dlatego na samym początku watro wybrać taką zabawkę, która posiada delikatną pozytywkę. W swojej ofercie posiadamy klasyczne pozytywki które można pociągnąć za sznureczek lub w formie większej przytulanki. Mechanizm pozytywki umieszczony jest w środku zabawki i jest bezpieczny. Ważne jest aby mechanizm był wyjmowany, dzięki temu będzie można wyprać zabawkę.

Pozytywka Kitty marki Elodie DetailsSłonik Elphee marki Done By Deer delikatnie ukołysze malucha do snu. Produkty są idealne do trzymania w małych rączkach i doskonale sprawdzą się na spacerku czy podróży.  Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsza pozytywkę dla Twojego dziecka. 
Wszystkie pozytywki dostępne w naszym salonie Lulu Warszawa są całkowicie bezpieczne i posiadają atesty.
Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart