DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta: Red Castle

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Red Castle

Narodziny dziecka nie tylko przynoszą młodym rodzicom wiele zmian w ich życiu - noworodek musi także przyzwyczaić się do zmienionych okoliczności. Dla dziecka wszystko jest tutaj nowe, wszystko jest inne niż w brzuchu mamy. Noworodek odkrywa że ma więcej miejsca, zaczyna swobodnie wyciągać nóżki oraz rączki i tym samym traci poczucie bezpieczeństwa.


Z pomocą w tym pięknym, ale jakże trudnym czasie przyszła firma Red Castle. Jest to francuska marka, która od ponad 20 lat jest na rynku i bardzo poważnie traktuje potrzeby dzieci i ich rodziców. Ich zaangażowanie opiera się na trzech podstawowych elementach: jakość, innowacyjność oraz bezpieczeństwo.


Wielu niemowlętom trudno jest poradzić sobie z nowych otoczeniem, zaczynają płakać, są niespokojne oraz łatwo można je przestraszyć. Pomoże tutaj ergonomiczny materac Cocoonbaby – idealna pozycja pół-płodowa ograniczy mimowolne, gwałtowne ruchy (odruch moro) oraz poprawi jakość i długość snu. Dzięki czemu maluszek powoli, we własnym tempie przyzwyczai się do nowego otoczenia.


W naszej ofercie Red Castle kupcie również prześcieradło na kokon oraz ergonomiczną poduszkę, która sprawdzi się idealnie podczas ciąży i karmienia.

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart