DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Lista produktów producenta: Mushie

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Mushie
Mushie USA to przede wszystkim śliniaki i zawieszki do smoczków. Każdy egzemplarz został wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie śliniaki firmy Mushie pozbawione są szkodliwych i niepożądanych substancji ropopochodnych.

Mushie
jest stworzona przez znakomity team pasjonujący się wszystkim, co kochane dla dzieci. Mushie Feigenson - współzałożyciel- Mushie po porodzie swojego drugiego dziecka zaczęła swoją przygodę i stworzyła markę nazwaną swoim imieniem w trosce o wszystkie maluchy na świecie. Zaprojektowane w USA śliniaki silikonowe i zawieszki mają klasyczne wzory, nadające im ponadczasowy i elegancki design. Mushie jest mózgiem wszystkich relacji, mediów społecznościowych i marketingu. Ma talent do upiększania wszystkich rzeczy, oraz instynkt na temat trendów w świecie.
Katia Sinkovskaya- creative director -Katya to urodzona w Syberii artystka, która uczęszczała do szkoły graficznej w Moskwie, zanim osiadła w Szwecji ze swoim mężem i trójką dzieci. nigdzie nie jedzie bez aparatu ani szkicownika, ponieważ nigdy nie wie, kiedy chwila ją zainspiruje. Alyssa Nadell- customer experience- Alyssa uwielbia pomagać ludziom w rozwiązywaniu problemów - szczególnie związanych z dziećmi. Levi Feigenson Współzałożyciel i dyrektor generalny - Levi wnosi pasję i wyjątkowe doświadczenie biznesowe do zespołu Mushie. Zawsze pełen kreatywnych i strategicznych pomysłów.  Energia Leviego była kluczowa dla wizji i sukcesu firmy. Przez ponad dekadę odnosił karierę w budowaniu marek i rosnącej społeczności klientów wokół wyjątkowych produktów.
Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart