DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta: BABYBJÖRN

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
BABYBJÖRN

Firma BabyBjörn została założona w Szwecji w 1961 roku przez Björna i Lillemora Jakobsona. Najpierw wystartowali z leżaczkiem, potem zaczeli poszerzać asortyment, opracowując innowacyjne produkty dla dzieci w wieku do trzech lat. Baby Bjorn chce być marką stylu życia dla rodziców, rodzice używają ich nosidełek przez pierwsze kilka miesięcy, aby naprawdę stworzyć chwile, w których mogą się zjednoczyć, a kiedy rodzic potrzebuje zrobić coś w domu, wziąć prysznic, czy zjeść spokojnie kolację, może umieść dziecko w leżaczku, lub kojcu czy kołysce. Te małe rzeczy ułatwiają życie rodzica, mogą rozwijać się z marką odpowiadającą ich różnym potrzebom, powiedzmy tylko, że jest to kompletna marka dla rodziny, która rośnie wraz z Twoim maluchem


Łóżeczko przenośne Light pakuje się w małe opakowania i waży zaledwie 6kg, dzięki czemu podróżowanie jest bardzo łatwe. Kołyska jest świetnym rozwiązaniem na pierwsze miesiące w domu ze szpitala, mając dziecko blisko łóżka dla łatwego dostępu. Jest również bardzo lekka, dzięki czemu można go przenosić z pokoju do pokoju.


Baby Bjorn ma sześć podstawowych wartości, tj. Bezpieczeństwo, jakość, styl, pasję, opiekę i szwedzkie korzenie. Bezpieczeństwo zawsze jest priorytetem. Jakość oznacza, że ​​mają całkowitą pewność, że współpracują z odpowiednimi producentami. Wszystkie materiały posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 klasa 1, który jest najbardziej rygorystyczną klasyfikacją lub standardem, jeśli chodzi o tkaniny używane z niemowlętami. Styl, produkty Baby Bjorn, mają być ponadczasowe i używane przez oboje rodziców, a kolory eleganckie i stonowane. Tak więc dbanie i pasja dla następnej generacji, dbanie o to, aby produkty były nie tylko zrównoważone i charakteryzowały się wysoką jakością, ale chcą tworzyć coś pięknego i wspaniałego dla kolejnych pokoleń. Założyciel firmy także podkreśla troskę i pasję. Inną podstawową wartością jest fakt, że są Szwedami, to, jak wychowywane są dzieci w Szwecji i jak dorośli radzą sobie z każdą częścią rodzicielstwa, jest naprawdę wyjątkowe. Z pewnością istnieją pewne aspekty, takie jak wspólne rodzicielstwo, urlop ojcowski w Szwecji jest bardzo obowiązkowy.

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart