Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów producenta: Chicco

Chicco zostało założone w 1958 roku we Włoszech i jest jedną z wiodących europejskich firm w dziedzinie produktów dla dzieci. Ich asortyment obejmuje wózki, foteliki samochodowe, zabawki i artykuły pielęgnacyjne dla małych dzieci i niemowląt. Ich produkty są dziś sprzedawane w ponad 170 krajach i stały się bardzo popularne na całym świecie.


W Chicco lubi wprowadzać innowacje, zawsze pracuj nad kolejną „wielką rzeczą”, która zrewolucjonizuje rodzicielstwo dla następnego pokolenia. Osservatorio Chicco - znane jako The Happiness Lab® - umieszczone we Włoszech współpracuje z pediatrami, ergonomistami, rodzicami i - co najważniejsze - dziećmi, aby dowiedzieć się, jak rosną i wchodzą w interakcje z otaczającym ich światem. Dzięki pomocy Obserwatorium produkty Chicco zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie dzieci.


Ich wielokrotnie nagradzane łóżeczka dostawne pozwalają spać blisko dziecka bez konieczności spania w tym samym łóżku, dzięki czemu możesz szybko zareagować, kiedy będzie ono potrzebne. Dziecko można łatwo podnieść lub ukoić, dzięki przesuwnemu panelowi bocznemu jedną ręką. Łóżeczka dostawne Chicco także pomagają noworodkom w poprawie snu i utrzymywaniu więzi między rodzicem a dzieckiem.


Dołóżeczek także polecamy kolorowe, ciekawe dla dzieci karuzelki i lampki z projektorami, wszystko w dobranych, delikatnych kolorach.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Copyright © 2018 lulu Warszawa
Realizacja: PROPERART