DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta: Chicco

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Chicco

Chicco zostało założone w 1958 roku we Włoszech i jest jedną z wiodących europejskich firm w dziedzinie produktów dla dzieci. Ich asortyment obejmuje wózki, foteliki samochodowe, zabawki i artykuły pielęgnacyjne dla małych dzieci i niemowląt. Ich produkty są dziś sprzedawane w ponad 170 krajach i stały się bardzo popularne na całym świecie.
W Chicco lubi wprowadzać innowacje, zawsze pracuj nad kolejną „wielką rzeczą”, która zrewolucjonizuje rodzicielstwo dla następnego pokolenia. Osservatorio Chicco - znane jako The Happiness Lab® - umieszczone we Włoszech współpracuje z pediatrami, ergonomistami, rodzicami i - co najważniejsze - dziećmi, aby dowiedzieć się, jak rosną i wchodzą w interakcje z otaczającym ich światem. Dzięki pomocy Obserwatorium produkty Chicco zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie dzieci.
Ich wielokrotnie nagradzane łóżeczka dostawne pozwalają spać blisko dziecka bez konieczności spania w tym samym łóżku, dzięki czemu możesz szybko zareagować, kiedy będzie ono potrzebne. Dziecko można łatwo podnieść lub ukoić, dzięki przesuwnemu panelowi bocznemu jedną ręką. Łóżeczka dostawne Chicco także pomagają noworodkom w poprawie snu i utrzymywaniu więzi między rodzicem a dzieckiem.


Do łóżeczek także polecamy kolorowe, ciekawe dla dzieci karuzele i lampki z projektorami, wszystko w dobranych, delikatnych kolorach.

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart