Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Lista produktów producenta: Oli&Carol

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Oli&Carol

Oli&Carol, Hiszpania - Gryzaki z naturalnego kauczuku


Młoda, firma, założona w 2015 przez dwie siostry z Barcelony projektująca fajne, naturalne zabawki dla nowoczesnych rodziców i ich dzieci. Od samego początku dba o środowisko, oferuje naturalne, zrównoważone produkty, które są wykonywane ręcznie. Marka oferuje dziecięce gumowe zabawki przeznaczone do ząbkowania, kąpieli i zabaw sensorycznych dla dzieci od urodzenia.
Założycielki Olimpia i Carolina nieustannie innowują, projektując i rozwijając markę na całym świecie. Produkty Oli & Carol są obecne na całym świecie w ponad 80 krajach.


Kreatywne dusze stojące za marką to dwie siostry, które założyły firmę kiedy miały zaledwie 21 i 16 lat.
Założycielki chce wprowadzić swoją społeczność do korzystania z produktów bez plastiku, wykonanych w 100% z naturalnych surowców. Co więcej, każdą kolekcją siostry chcą przekazać mocne przesłanie.


Owoce i Warzywa


Gryzaki i zabawki do kąpieli z naturalnej gumy wprowadzają dzieci w zdrowy tryb życia dzięki kolekcji Fruits & Veggies, maluszek od najmodszych lat może ćwiczyć sobie świeżo wyrastające ząbki na kawałku brokuła, rzodkiewce czy mięciutkiej sałacie. Z owoców polecamy cienki plasterek arbuza czy pomarańczy


a naturalne zabawki H₂Origami wprowadzają dzieci w poszanowanie naszych oceanów, przekazując korzyści organizacji Oceana.
zięki kolekcji Zrób to sam cofają się do tradycyjnych zabawek, do niezbędnych rzeczy do życia i spędzania czasu z rodziną, pozostawiając na boku technologię.


Produkt w 100% naturalny


Każdy produkt wykonany jest z jednego kawałka kauczuku naturalnego, ręcznie i niepowtarzalnie; malowane naturalnym pigmentem.


Nietoksyczne - nie zawierają PVC (polichlorku winylu), BPA (bisfenolu), ftalanu ani nitrozaminy. Są wyjątkowo higieniczne i nie zbiera się w nich pleśń. Posiadają certyfikat dla nietoksycznych i przyjaznych środowisku zabawek przyznawany przez  francuskie towarzystwo Bureau Veritas,  oceniające zgodność z obowiązującymi normami, przepisami i specyfikacjami poprzez wykonywanie badań laboratoryjnych oraz badań w miejscu produkcji.


Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart