Od 16.08.22 do 19.08 sklep stacjonarny czynny do godziny 18

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Lista produktów producenta: Little Chick London

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Little Chick London

Założyciele marki Little Chick London wykorzystali swoją wiedzę i instynkt rodzica do zaprojektowania produktów, które sprawią, że życie nowych mam i tatusiów będzie dużo łatwiejsze.


Magiczna Gwiazdka Projektor - uspokoi dziecko do snu pod cudownym, gwiaździstym niebem. Mała gwiazdka dla niemowląt jest pięknym dodatkiem do każdego pokoju dziecięcego. Posiada 10 kołysanek np. uroczy śpiew ptaków lub bicie serduszka.


Łóżeczko dziecięce Little Chick London większe niż tradycyjny kosz Mojżesza i Kołyska, jest praktycznym i stylowym rozwiązaniem dla noworodków. Tworzy przytulne miejsce do spania i odpoczynku dla małego dziecka.


Bliskość niemowlęca przy mamie podczas pierwszych miesięcy snu jest bardzo ważna, dlatego łóżeczko można idealnie przystawić do łóżka w sypialni, dzięki zastosowaniu oddychających, wytrzymałych siatkowych tkanin na boki łóżka, mama zawsze może sprawdzić co w danej chwili robi dziecko. Produkt można łatwo chwycić i przestawić w dowolne miejsce, idealnie sprawdzi się jako pierwsze łóżeczko turystyczne u dziadków.

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart