DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Lista produktów producenta: Done by Deer

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 143 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 143 elementów
Done by Deer

Done by Deer to duńska firma, założona w grudniu 2014 roku. Od kilku lat projektują nowoczesne produkty lifestyle'owe dla rodzin z niemowlętami i małymi dziećmi. Łączą nowoczesny skandynawski design z funkcjami, które są zabawne, innowacyjne i zabawne dla dzieci. Wszystkie ich produkty zostały zaprojektowane w Danii i naturalnie dokładnie przetestowane pod kątem zgodności z surowymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Poprzez kombinację różnych wzorów, kolorów i materiałów projekty bawią i pobudzają zmysły dzieci. Dzięki swoim charakterystycznym grafiką produkty można ze sobą łączyć i dobierać.


Posiadają w swojej ofercie pełne wyposażenie pokoiku dziecięcego, od mebelków, łóżeczka i komody, różnego rodzaju półki, wieszczki, pudełka i kosze na zabawki, poprzez pełne wyposażenie łóżeczka dziecięcego, pościele, kokony, kocyki i poduszki dekoracyjne do podstawowej wyprawki jak pieluszki czy otulacze.


Drugą bardzo ważną rolę pełnią zabawki, znajdziemy tutaj małe gryzaczki, grzechotki, dzwoneczki, czy większe maty i pałąki do zabawy, karuzele do łóżeczek czy łuki do wózka. I całe mnówstwo przytulanek. Wszystkie kolekcje Done by Deer są tworzone wokół 7 słodkich pluszaków „jelenich przyjaciół”: Zebee, Raffi, Croco, Ozzo, Antee, Elphee i Nozo, którzy wędrują po wszystkich ich produktach. „Jeleni przyjaciele” są świetni w byciu przytulankami i wszyscy czekają, aby zostać czyimś najlepszym przyjacielem.

Al. Solidarności 78, 00-145 Warszawa
LULU Warszawa - zabawki, mebelki i akcesoria niemowlęce
Realizacja: properart